Mp3 Dowload,Yemek Tarifleri,Hazır Sms,FenerBahçe,Beşiktaş,Galatasaray,HipHop


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Adobe Reader 9 Professional Full

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Adobe Reader 9 Professional Full Bir C.tesi Nis. 18, 2009 4:23 pm

RüyamT

avatar
Admin
adobe®️ ACROBAT®️ 9 PRO

Belgelerinizi koruyun ve PDF ile bilgi alış verişini hızlandırın
Daha etkin ve güvenli iletişimle beraber çalışın. Farklı birçok içeriği tek bir PDF portfolyosunda düzenleyerek birleştirin. Elektronik belge incelemeleriyle işbirliği içinde çalışın. Dinamik formlar oluşturup yönetin. Ve hassas bilgileri koruyun.
Profesyonel belgeler hazırlayın
Belgeler, e-postalar, görüntüler, elektronik tablolar ve web sayfaları dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan olan içerikleri arama yapılabilir ve dağıtım kolaylığı çin sıkıştırılmış tek bir PDF portfolyosunda düzenleyin. Şirket logonuzla ve renklerinizle damgalayabileceğiniz profesyonelce tasarlanmış şablonları kullanın. İçerikleri hızla birleştirip nereye gideceğini belirtin ve açık ve anlaşılır iletişim için gerekenleri etkileyici biçimde ekleyin. Ücretsiz adobe reader®️ yazılımını kullanan herkesle bilgi paylaşın.
Formlar oluşturup yönetin
Verileri etkin biçimde analiz etmek ve kullanmak için form oluşturmayı ve doldurmayı basitleştirin. Microsoft Word ve Excel belgelerini veya taranan belgeleri doldurulan alanların otomatik tanındığı PDF formlarına dönüştürün. Dinamik XML formları daha da özelleştirmek ve otomatikleştirmek için Acrobat 9 Pro yazılımına* dahil profesyonel form tasarım aracı olan adobe LiveCycle®️ Designer ES yazılımını kullanın. Başlattığınız iş akışlarına herkesin katılabilmesi için Acrobat işlevlerini reader kullanıcılarına da genişletin. Formların ne zaman ve kimin tarafından tamamlandığını görmek için Form İzleyici’yi kullanın. Analizler ve raporlar hazırlamak için verileri kolayca dışarı, elektronik tablolara aktarın.
Veri sayfası
Belge incelemelerini yönetin
İş arkadaşları, geniş çalışma ekipleri ve müşteriler arasındaki fikir alış verişlerini hızlandırın. Yapılan katkıları görüp işin tamamlanması için gereken görüş birliğini kolayca sağlayabilmeniz için yönetmesi kolay elektronik belge incelemeleriyle katılımcılar, diğerlerinin yorumlarını yapıldıklarında görüp bunların üzerlerine eklemelerde bulunabilir. Ücretsiz adobe reader yazılımını kullanan herkesin incelemelere katılmasını sağlayın ve ilerlemeyi ve katılımı kontrol etmek için Form İzlemeyi kullanın.†
Hassas bilgileri koruyun
PDF belgelerine erişimi ve kullanımını denetleyin, dijital haklar verin ve belgelerin bütünlüklerini koruyun. Dosyanın yazdırılabilmesini ve değiştirilebilmesini belirlemek için belgede izinleri ayarlayın. Belgeye erişimi sınırlamak için parolalar koyun. Hassas bilgileri kalıcı olarak kaldırmak için redaksiyon araçlarını kullanın. Güvenilir kaynaktan geldiklerini doğrulamak için belgeleri dijital olarak imzalayın ve onaylayın. Belgeleri kimlerin yazdırabileceğini, kaydedebileceğini, kopyalayıp değişiklik yapabileceğini tam belirlemek için belgelerle ilgili güvenlik ilkeleri oluşturun ve bunları yeniden kullanın.
En önemli yeni özellikler
ve geliştirmeler
• Farklı birçok içeriği tek bir PDF
portfolyosunda birleştirin.
• FLV içeriğini PDF dosyalarına ekleyin.
• Yeni Form Sihirbazı ile formlar oluşturun ve düzenleyin.
• Geliştirilmiş web’den alma ve optik karakter tanıma (OCR) özelliklerinden yararlanın.
• Acrobat’ı daha hızlı başlatın.

adobe®️ ACROBAT®️ 9 PRO

Belgelerinizi koruyun ve PDF ile bilgi alış verişini hızlandırın
Daha etkin ve güvenli iletişimle beraber çalışın. Farklı birçok içeriği tek bir PDF portfolyosunda düzenleyerek birleştirin. Elektronik belge incelemeleriyle işbirliği içinde çalışın. Dinamik formlar oluşturup yönetin. Ve hassas bilgileri koruyun.

Sistem gereksinimleri
Windows
• 1,3GHz veya daha hızlı işlemci
• Microsoft®️ Windows XP Home, Professional veya Service Pack 2 veya 3 ile (32 bit ve 64 bit) Tablet PC Edition; Windows Server®️ 2003 (64 bit için Service Pack 2 ile); veya Windows Vista®️ Home Basic, Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 1 ile veya olmaksızın (32 bit ve 64 bit)
• Internet Explorer 6.0
• 256MB RAM (512MB önerilir)
• 2,13GB kullanılabilir sabit disk alanı
• 1,024x768 ekran çözünürlüğü
• DVD-ROM sürücüsü
• Video donanım hızlandırıcısı (isteğe bağlı)
Mac OS
• PowerPC®️ G4 veya G5 veya Intel®️ işlemci
• Mac OS X v10.4.11 veya 10.5
• 256MB RAM (512MB önerilir)
• 1,42GB kullanılabilir sabit disk alanı
• 1,024x768 ekran çözünürlüğü
• DVD-ROM sürücüsü

Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5
Part 6
Part 7
Part 8
Part 9
Part 10

Kullanıcı profilini gör Http://EmineninEmekleri.TurkBlog.Com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz