Mp3 Dowload,Yemek Tarifleri,Hazır Sms,FenerBahçe,Beşiktaş,Galatasaray,HipHop


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sony Acid Pro v7.0.0.502

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Sony Acid Pro v7.0.0.502 Bir C.tesi Nis. 18, 2009 4:06 pm

RüyamT

avatar
Admin

Sony Pictures Digital'den remixleri kendi müzik veya yapmak oluşturmak için bu profesyonel bir ürün!
Pro döngü devrimci bir müzik üretim yazılım tabanlı ASİT. Dakika üzerinden 1000 dahil döngüler ile 20 ASİT Projeler, orijinal telif ücretsiz müzik Yarat ASİT Pro içerik CD veya kendi parçalarını kayıt ve Teknede araçları ile geliştirmek dahil.

Kullanım ASİT Pro yazılımı, bu parçaları Remix, 5.1 üretmek kendi şarkıları oluşturmak için ses Surround birleştirir, müzik yatak geliştirmek, kendi videolarınızı skor ve web siteleri ve Flash ™️ animasyonlar için müzik oluşturmak. Bu devrim aracı sezgisel ve kullanımı kolay, profesyonel üretim için yeterince güçlü. Birden çok türler döngüler büyük bir çeşitliliği ile İş. ASİT Pro yazılımı kullanıcıların sınırsız parçalarını kullanarak oluşturabilir sağlar ses ve MIDI, ithalat ve Beatmap tam şarkı. ASİT Pro yazılımı biçimlerinin çeşitli WAV, WMA, RM, AVI gibi kaydeder ve MP3.


* Müzik Oluşturma yeniden
Dijital müzik oluşturma ve dünyada, ASİT Pro yazılımı her zaman öne çıkarın durdu. Bu otomatik döngü zaman germe ve Tempo-eşleme teknolojisi ikinci-to-hiçbiri, ve basit, boya seçin ve çalmak işlevselliğini milyonlarca kullanıcı için tüm dünyada müzik oluşturma aracı ASİT Pro yazılımı sevdiğim halka dayalı yardımcı oldu. Şimdi multitrack kayıt ve tam MIDI üstün looping işlevsellik, asit Pro 6 yazılımı sıralama eklemek için yeniden zemin için yeni bir formül müzik oluşturma kırma: döngüler + multitrack + MIDI sunar. Hep birlikte, bu önemli bileşenlerini tam aksine diğer profesyonel müzik iş özellikli kadar ekleyin.

* Yenilikçi Loop-Müzik Oluşturma göre
ASİT Pro yazılımı yaklaşık on yıldır müzik oluşturma döngü lideri tabanlı olmuştur. Sürüm 6 ve tüm temel ASİT Pro özelliklerinin otomatik akort ve tempoyu eşleme, gerçek zamanlı döngü, sınırsız parçalarını önizleme var bizim imza almak boya ve oyun arayüzü ve yeni donanımlar parça başına birden fazla medya etkinlikler için destek gibi, ve otomatik crossfades. Bu nedenle doğru dışarı kutunun müzik oluşturmaya başlayabilirsiniz ASİT Pro 6 yazılımı da 1000 Sony Ses Serisi döngüler üzerinden içerir.

* Multitrack Ses ve MIDI Kayıt
Ses kalitesi üretim canlı veya-stüdyosu, ASİT Pro 6 yazılımı 24-bit, 192kHz taviz için maksimum ses performansı için özellikler genişletilmiş belirledi. İster sahnede MIDI combo veya kayıt izliyorsanız-stüdyo dizileri, ASİT Pro 6 yazılım tabanlı güvenilir multitrack üretimi için en uygun platform: on-the-sinek yumruk olduğunu / çıkışı, ses ve MIDI kontrol yüzeyi sınırsız parçaları destek, güçlü fiş işleme-in ve 5.1 Surround karıştırma.

* Kapsamlı MIDI Destek
ASİT Pro 6 yazılımı, gerçek zamanlı MIDI işleme ve MIDI olaylar üzerinde tam kontrolü MIDI sıralama destek benzeri vardır. Tüm dikkat ve kontrol veri kaydı yapılabilir ve kolayca ses parçaları olarak zaman düzenlenebilir. Kullanım yeni parça zarf otomatikleştirmek ve zaman modülasyonu, ifade veya MIDI kontrolör veri diğer değiştirebilirsiniz. Diğer yeni özellikleri MIDI nicemleme MIDI birden fazla parça, gerçek zamanlı başvuru kaydı, izin filtreleme gerçekleştirmek ve işleme, oluşturmak ve desenleri davul düzenleyin.

* Üst Karıştırma ve Düzenleme
Nondestructive editing, sınırsız izler ve gerçek zamanlı saha ve tempoyu eşleme-ASİT Pro 6 yazılımı tüm temel vardır. Pro 6 yazılımı bizim patent Groove haritalama ve Groove Klon nicemleme araçları, bekleyen içerir ASİT gerçek zamanlı olay tersine, serbest zarf çizim ve alternatif zaman imza için destek. Benzersiz Beatmapper araç ve Doğrama aracı kolay sen, stutters ve DJ tarzı etkileri doldurur davul etkileyici oluşturmaya yardımcı remix yapar.

* Professional Effects and Soft synth Destek
Yanı sıra VST ve DirectX ses fişi VST araçları için bağımsız bir destek ile ses paleti genişletin-ins. ASİT Pro 6 yazılımı ve 20 DirectX etkileri Native Instruments KOMPAKT Sony ASİT Pro sürümü içerir. Yankılanan Piyango, dramatik fades "," EQ değişiklik ve eklemek parametre otomasyonu efektler oluşturun. Mevcut stüdyo ile ASİT Pro 6 yazılımı entegre: tam ReWire ana ve aygıt desteği, ASIO ve cihazları kontrol yüzey otomasyonu Mackie Kontrol ve Sınır Tasarım TranzPort gibi.

* Özel Quantization Araçlar
Döngüler Dönüşüm ve MIDI bizim özel Groove haritalama ve Groove Klon nicemleme araçlarla taze, yeni sesler olarak izler. , Aynı izlemek için, bir dosya bir oluk almak ve başka bir, hatta özel yivler oluşturmak için geçerli farklı yivler geçerli bir parçanın mükemmel değiştirin.

* Profesyonel Workflow Özellikler
Medya Müdürü etiketi düzenlemek için güçlü bir şekilde ve içeriği sizin toplama arama. Kullanım yeni proje bölümleri hızlı bir projenin farklı düzenlemeler seçmelere. Klasör parçaları ve küme düzenleme ile verimliliği arttırın. Kolayca seçebilirsiniz ve Besten kullanmak istediğiniz etkinlikler düzenlemek kullanışlı Klip Havuzu kullanın. Bir parça otomatik crossfades kravat herşeyi birlikte Yeri çoklu medya klipleri. Neredeyse herhangi bir biçimde asit Pro 6 ortamı: entegre DAO CD yazma, AC3, AIF, ATRAC, AVI, MOV, MP3, MPEG-1 ve MPEG-2 *, OGG, PCA, RM, W64, WAV çıkmadan, proje sunun WMA, WMV.

rapidshare.com Sony_Acid_Pro_v7.0.0.502_REPACK_-_NoPE.part1.rar
rapidshare.com Sony_Acid_Pro_v7.0.0.502_REPACK_-_NoPE.part2.rar

rapidshare.com soacpr.part1.rar.html
rapidshare.com soacpr.part2.rar.html

megaupload.com P9YVQEJ4
megaupload.com EYZ6ILGQ

easy-share.com soacpr.part1.rar
easy-share.com soacpr.part2.rar

Paket içerisinde Crack Mevcuttur Ben İndirdim Herhangi bir sorun yok, Kolay Gele

Kullanıcı profilini gör Http://EmineninEmekleri.TurkBlog.Com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz